- Status:
Aktualne
- Ilość dni:
1
[9.11.2020]
Polska Izba Firm Szkoleniowych została Patronem Medialnym Ogólnopolskiego Badania Zarządzania Zmianą. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym badaniu.
Kryzys, niepewność, zmiana – te słowa słyszeliśmy często w 2020 roku.
Jak polskie przedsiębiorstwa radziły sobie z wdrażaniem zmian w tak trudnym czasie?
Odpowiedź na to pytanie przyniesie VI Ogólnopolskie Badanie Zarządzania Zmianą, które trwa od 4 listopada do 31 grudnia 2020 roku. Organizatorem Badania jest Szkołą Zarządzania Zmianą, a raport jest udostępniany bezpłatnie wszystkim zainteresowanym.
Celem tego Badania jest podnoszenie skuteczności wdrażania zmian poprzez upowszechnienie wniosków lub rekomendacji do działania wynikających ze zbudowanego obrazu wdrażanych zmian (rodzaje zmian, efektywność kierowania zmiana, używane narzędzia, czynniki sukcesu itp.).
Wiedza jaką uzyskujemy dzięki Badaniu rośnie wraz z liczbą respondentów. Zapraszamy więc do podzielenia się swoimi obserwacjami i doświadczeniami dotyczącymi wdrażanych zmian i wypełnienie kwestionariusza.
W imieniu Organizatora oraz naszej Izby serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu.
Rozpocznij badanie
Jakość
Wspieranie wysokiej jakości usług rozwojowych i zarządzania firmami szkoleniowymi i doradczymi leży nam na sercu od początku istnienia PIFS, dlatego w 2007 roku została opracowana pierwszą wersję Kodeksu Dobrych Praktyk PIFS, który określał preferowane zachowania i postawy z punktu widzenia dobrego imienia branży, obowiązującego prawa, fundamentalnych zasad funkcjonowania środowiska i ochrony interesów branży. W 2012 roku udostępniliśmy nasz branżowy standard jakości, jakim był Standard Usług Szkoleniowych, przyjęty przez ponad 200 firm.
Jego rozwinięciem i następcą jest SUS 2.0, czyli akredytowany standard jakości zarządzania i realizacji usług rozwojowych: Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych PIFS, audytowany przez firmę Dekra – akredytowanego audytora o międzynarodowej renomie. SUS jest standardem uprawniającym do rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych PARP i realizacji usług z dofinansowaniem EFS (szkoleniowych i doradczych, w tym coaching i mentoring). Jest standardem ogólnodostępnym i bezpłatnym, każda chętna organizacja może go wdrożyć i stosować zawarte w nim zasady i zalecenia – płatny jest jedynie zewnętrzny audyt w firmie Dekra.
Dowiedz się więcej o SUS
W 2017 roku opracowaliśmy Kodeks Dobrych Praktyk PIFS, który jest wspólnym mianownikiem jakościowym wszystkich członków PIFS, jego akceptacja i stosowanie jest warunkiem i zobowiązaniem dla wszystkich firm wstępujących i zrzeszonych w PIFS.
Poznaj aktualny Kodeks Dobrych Praktyk PIFS