Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[30.01.2020]

Firma VCC złożyła wniosek o włączenie do ZSK nowej kwalifikacji „Prowadzenie treningu negocjacji”, a Ministerstwo Rozwoju ogłosiło konsultacje tego wniosku – link do wniosku.

Proponowana nazwa i treść wniosku wskazują, że jest to propozycja, którą należy sytuować w obszarze naszego szczególnego zainteresowania i której dotyczy Sektorowa Rama Kwalifikacji Usług Rozwojowych – SRK UR.

PIFS wyraził w tej sprawie opinię, formułując uwagi i wątpliwości. Załącznik zawierający te informacje znajdą Państwo klikając w czerwony przycisk pod treścią niniejszej informacji. Z uwagi na istotność powiązań z obszarem ról trenerskich, zachęcamy do zapoznania się z wnioskiem i wzięcia udziału w konsultacjach.

Uwaga! Konsultacje będą prowadzone do 10 lutego 2020 r.

Prosimy o zapoznanie się również z formularzem konsultacji.

Opinia PIFS
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.