Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo Projektu przepis na menadżera logo Innowacja Edukacyjna Roku logo Facebook logo Linkedin logo Serwisu You Tube
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[9.11.2022]

W połowie października opublikowaliśmy materiały i zaprosiliśmy Was do konsultacji ważnego dla nas projektu ustawy – o aktywizacji zawodowej. Kilka firm zgłosiło swoje sugestie, niektóre bardzo solidnie opracowane i udokumentowane, a wszystkie razem bardzo zbieżne. Wszystkie znalazły odzwierciedlenie w syntetycznej opinii PIFS na temat tego aktu. Wszystkim uczestnikom konsultacji serdecznie dziękujemy.
Z treścią naszego pisma do Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej i towarzyszącej jej opinii PIFS możecie się zapoznać poniżej.

Treść pisma PIFS

Treść opinii

Aktualnie staramy się zainteresować zidentyfikowanymi problemami dotyczącymi tego projektu jak najszersze grono interesariuszy po stronie administracji rządowej, bo projekt nie został jeszcze zaakceptowany przez Radę Ministrów i warto na tym poziomie koncentrować aktywność informacyjną. Współpracujemy w tym zakresie z Konfederacja Lewiatan. Liczymy na możliwość włączenia nas w proces prac na ustawą i będziemy Was informować o tym na bieżąco.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.