Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[21.03.2023]

PIFS została zaproszona przez Ministra Edukacji i Nauki do konsultacji ustawy o zmianie ustawy – Prawo oświatowe i niektórych innych ustaw.

W istocie jest to ustawa, której głównym celem jest wprowadzenie do praktyki jednego z pomysłów polskiego KPO – Branżowych Centrów Kompetencji, które mogą mieć kluczowe znaczenie w procesie zdobywania i podnoszenia branżowych kompetencji zawodowych. Projekt obejmuje też rozległą nowelizację ustawy ZSK. Z tych względów projekt może mieć istotne znaczenie dla funkcjonowania podmiotów sektora usług rozwojowych. Zapraszamy zatem do zainteresowania się projektem i zgłaszanie uwag.

Treść projektu Ustawy

Projekt ustawy o zmianie ustawy – Prawo oświatowe i niektórych innych ustaw.

Poniżej znajdziecie specjalnie sporządzoną dla Was informację pomocniczą PIFS o projekcie ułatwiającą analizę proponowanych regulacji.

PIFS - Informacje pomocnicze

Po szczegółowej analizie projektu będziemy publikować dalsze informacje. Na Państwa uwagi i komentarze oczekujemy do 12 kwietnia (środa) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.